S RADOSTÍ ZVĚČNÍM I VÁŠ SVATEBNÍ DEN

SVATEBNÍ FOTOGRAF
HAVÍŘOV

profesionální svatební fotograf s citem pro světlo a atmosféru - fotím v Havířově a Moravskoslezském kraji

 

Letos uplyne 15 let od nafocení mé první svatby a musím říci, že svatby fotím čím dál raději. Nikde jinde se nadá zachytit tolik pozitivní energie a radostných emocí než na svatbě. Svatební fotograf je vždy nepřehlédnutelnou postavou. Přistupuji k této důležité funkci tak, abych na sebe nepoutal zbytečnou pozornost, ale zároveň byl u všeho důležitého. Nejlépe už od ranních příprav, ať má celá rodina možnost se se mnou seznámit a zvyknout si na pozornost objektivu. Navíc by byla škoda nezachytit spoustu jedinečných okamžiků s lidmi, které máte nejraději.

Svatební fotograf  Havířov
Svatební fotograf  Havířov

K focení párových fotografií zvolím přístup, který vám bude nejvíce vyhovovat. Focení může být zcela spontánní, kdy budu "jen" zachycovat kouzlo daného okamžiku nebo mohu poradit i s prověřenými pózami, které zvládne bez problému i ten, pro něhož to bude první zkušenost před objektivem profesionálního fotografa. Většinou oba přístupy v průběhu dne kombinuji. 
Jsem nadšený, když se podaří zorganizovat svatební harmonogram tak, abychom alespoň pár snímku mohli udělat i v podvečerním světle, které bývá nejkrásnější.  

  • svatební_fotograf_Havířov.jpg
  • svatební fotograf ostrava 004.jpg
  • svatební_fotograf_ostrava_opava.jpg
  • svatební fotograf ostrava 002.jpg
  • svatební_fotograf_Havířov_13.jpg
  • svatební_fotograf_ostrava_9.jpg
  • svatební_fotograf_ostrava_4.jpg
  • svatební_fotograf_ostrava_27.jpg

POHODOVÉ SVATEBNÍ FOCENÍ

KRÁSNÉ A PŘIROZENÉ SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

CENA

Místo různých balíčků připravuji cenovou kalkulaci každému páru tzv. na tělo. Napište mi prosím základní informace o vaši svatbě. Datum, místo konání a jak dlouhý časový úsek bych měl na svatbě strávit. Můžete doplnit i orientační informace o počtu hostů, stylu svatby aj. Připište také prosím, jaké služby očekáváte (počet fotek, tištěné fotografie, fotokniha,…). Standardně fotky předávám na flashdisku, v rozlišení pro tisk i pro web (případně mohu po domluvě zaslat přes úložnu fotek).

Aby celý den proběhl hladce je vítanou součástí naši spolupráce předsvatební schůzka, kde doladíme nezbytné detaily. Ale nebojte, improvizovat umím také a jsem na to zvyklý. 

Napište mi a připravím Vám nabídku,

která se Vám bude líbit!

SVATEBNÍ PŘÍBĚHY